Курс призначено для студентів 4 курсу спеціальності "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології".

В основу даного курсу покладені матеріали шеститижневого курсу «Introduction to robotics (MOOC)» Квінслендського технологічного університету (QUT), Австралія  у рамках проекту Open Online Learning (https://www.qut.edu.au/study/open-online-learning). Усі пов’язані з цим курсом MOOC матеріали надаються з люб'язного дозволу їх автора – професора Пітера Корка.

Більш докладно про курс MOOC Ви можете знайти за посиланням: https://petercorke.com/resources/robot-academy/

Структура курсу: 4,5 кредита, 135 годин, 16 годин лекцій, 32 години практичних робіт, РГР , іспит

Сертифікат ДКР:

немає

Дисципліна «Системи та засоби автоматизації на БДМ»

Метою вивчення навчальної дисципліни є формування у студентів системи теоретичних і практичних знань та вмінь в області створення і функціонування систем автоматизації будівельно-дорожніх машин (БДМ).

Дисципліна формує у студентів знання щодо: основних принципів побудови систем автоматизації БДМ; сучасних технічних засобів автоматики (сенсорів, мікроконтролерних пристроїв управління) та автоматизації БДМ; принципи побудови та алгоритми роботи приладів, виконавчих механізмів і систем автоматики БДМ, їх статичні та динамічні характеристики. Дисципліна вчить: формулювати вимоги до елементної бази систем автоматизації БДМ; реалізації модульної автоматизації БДМ; обґрунтовано обирати елементи та прилади САУ; читати схеми автоматизації; застосовувати сучасні програмні додатки та Інтернет-технології для дослідження систем автоматизації БДМ та їх адаптації в мінливих умовах експлуатації.

 


Сертифікат ДКР:

немає

Мета вивчення дисципліни полягає у формуванні системи знань із технічних засобів автоматики, а також їх використання при реалізації автоматичних систем управління електротехнічними системами, технологічними процесами. Розглядаються: будова, принцип дії, основні характеристики сучасних засобів автоматизації; принципи типізації, уніфікації та агрегатування при організації автоматичних систем управління; алгоритм вибору технічних засобів автоматизації в залежності від технологічного процесу, умов експлуатації та структури системи управління. Дисципліна вчить проводити вибір вимірювальних перетворювачів та датчиків в залежності від технічного завдання на розробку систем автоматизації; вибирати виконавчі механізми, елементи системи автоматики для реалізації керуючих впливів на технологічний об’єкт; виконувати елементарний розрахунок чутливих елементів датчиків для вимірювання фізичних величин. Розглядаються принципи побудови, характеристики, методи розрахунку та проектування пристроїв автоматики та їх функціональних елементів, приклади реалізації модульної автоматизації.

 


Сертифікат ДКР:

немає