The course is for foreign students of the speciality “Industrial Engineering” with English as the language of instruction.

After studying the course, students will know the basic provisions of control theory and feedback control; the main types of sensors and actuators used in mechanical engineering; the basics of robotics. 

In addition, students will gain skills in programming the microcontroller board Arduino, learn how to read information from sensors and control simple technical objects.

Сертифікат ДКР:

немає

Перша частина курсу, призначеного для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», що навчаються за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології». 

 

Сертифікат ДКР:

 _

Друга частина курсу, призначеного для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», що навчаються за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології». 

 

Сертифікат ДКР:

немає

Перша частина курсу, призначеного для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», що навчаються за спеціальністю 141 «Електроенергетика електротехніка та електромеханіка». 
В цій частині розглядаються основні положення класичної теорії керування лінійними безперервними системами.

 

Сертифікат ДКР:

немає

Оценка курса: 5.0(1)

Друга частина курсу, призначеного для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», що навчаються за спеціальністю 141 «Електроенергетика електротехніка та електромеханіка». 

 

Сертифікат ДКР:

немає

Курс призначено для формування у здобувачів компетентностей, необхідних для створення, використання, захисту та комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності.
використання, захисту та комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності.
Основними завданнями вивчення курсу є:
– формування навичок використання методів теорії розв’язання винахідницьких задач для створення інноваційних продуктів;
 – формування вмінь виділяти й класифікувати об’єкти права інтелектуальної власності;
– формування знань щодо прав та обов’язків при захисті інтелектуальної власності;
– формування вмінь написання та подачі заявок на винахід (корисну модель) та об’єкти авторського права.

Сертифікат ДКР:

немає

The course is aimed at developing the competences necessary for the creation, use, protection, and commercialisation of intellectual property.

The main objectives of the course are:
- developing skills in using the methods of the theory of inventive problems solving to create innovative products;
 - developing of skills to identify and classify intellectual property rights;
- developing of knowledge of the rights and obligations in the protection of intellectual property;
- developing of skills in writing and filing applications for inventions and authors' rights (copyright) object

Сертифікат ДКР:

немає

Курс призначено для здобувачів 3го рівня (доктор філософії), що навчаються за освітніми програмами 133 "Галузеве машинобудування" (обов'язкова компонента) та 122  "Комп’ютерні науки" (вібіркова компонента).

Метою вивчення курсу є формування у здобувачів системи теоретичних і практичних знань в області створення і функціонування систем автоматичного керування (САК) технічними об'єктами, та вмінь виконувати аналіз і синтез таких систем у томи числі за допомогою додатків до пакету прикладних програм MATLAB.

Автор курсу проф. Гурко О.Г.


Сертифікат ДКР:

немає

"Основи теорії автоматичного керування" є вибірковою дисципліною, що пропонується студентам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та пропонується в осінньому семестрі. 
Метою вивчення дисципліни є формування у студентів системи теоретичних і практичних знань в області створення і функціонування систем автоматичного керування технічними об'єктами, та вмінь виконувати аналіз і синтез таких систем.
Передумови для вивчення дисципліни: в
ища математика, фізика, теоретична механіка, електротехніка та електромеханіка, алгоритмізація та програмування або інформатика.

 

Сертифікат ДКР:

немає

Оценка курса: 5.0(1)