Опції зарахування

Метою є формування у студентів знань сучасних комп’ютерних систем і програмних засобів для роботи з базами даних, набуття практичних навиків роботи з ними для використання у майбутній професійній діяльності.
Предметом вивчення навчальної дисципліни є технології створення та обслуговування реляційних баз даних за допомогою систем управління базами даних (СУБД) та їх застосовування в галузі управління об’єктами дорожньо-будівельній галузі.

Предметом вивчення навчальної дисципліни є технології створення та обслуговування реляційних баз даних за допомогою систем управління базами даних (СУБД) та їх застосовування в галузі управління об’єктами дорожньо-будівельній галузі.

Основними завданнями вивчення навчальної дисципліни є формування основ інформаційної культури студентів, розкриття можливостей використання сучасних інформаційних і комп’ютерних технологій і систем для розв’язування прикладних задач у галузі управління об’єктами дорожньо-будівельній галузі, набуття навиків проектування баз даних; робота з електронними таблицями; вивчення засобів СУБД Access і набуття практичних навиків роботи з базами даних у цій СУБД; робот з програмного опрацювання баз даних з формуванням SQL-запитів і поглиблення знань шляхом самостійної роботи.



Передумови для вивчення освітнього компоненту: вивчення курсу передбачає системних і ґрунтовних знань із дисциплін ОК 13 «Алгоритмізація та програмування», ОК 15 «Основи інформаційних технологій», а також цілеспрямованої роботи над вивченням спеціальної літератури. активної роботи на лекціях, практичних заняттях.

Компетентності, яких набуває здобувач:

Загальні компетентності:

ЗК-1. Здатність застосовувати знання у практичних ситуаціях.

ЗК-4. Навички використання інформаційних і комунікаційних технологій.

ЗК-5. Здатність до пошуку, опрацювання та аналізу інформації з різних джерел.

Спеціальні (фахові) компетентності:

ФК-6. Здатність використовувати для вирішення професійних завдань новітні технології у галузі автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, зокрема, проектування багаторівневих систем керування, збору даних та їх архівування для формування бази даних параметрів процесу та їх візуалізації за допомогою засобів людино-машинного інтерфейсу.

ФК-9. Здатність вільно користуватись сучасними комп’ютерними та інформаційними технологіями  для вирішення професійних завдань, програмувати  та використовувати прикладні та спеціалізовані  комп’ютерно-інтегровані середовища для вирішення задач автоматизації.

 Результати навчання відповідно до освітньої програми:

ПРН-3. Вміти застосовувати сучасні інформаційні технології та мати навички розробляти алгоритми та комп’ютерні програми з використанням мов високого рівня та технологій об’єктно-орієнтованого програмування, створювати бази даних та використовувати інтернет-ресурси.

ПРН-4. Розуміти суть процесів, що відбуваються в об’єктах автоматизації (за галузями діяльності) та вміти проводити аналіз об’єктів автоматизації і обґрунтовувати вибір структури, алгоритмів та схем керування ними на основі результатів дослідження їх властивостей.

ПРН-9. Вміти проектувати багаторівневі системи керування і збору даних для формування бази параметрів процесу та їх візуалізації за допомогою засобів людино-машинного інтерфейсу, використовуючи новітні комп’ютерно-інтегровані технології.

ПРН-12. Вміти використовувати різноманітне спеціалізоване програмне забезпечення для розв’язування типових інженерних задач у галузі автоматизації, зокрема, математичного моделювання, автоматизованого проектування, керування базами даних, методів комп’ютерної графіки
Кількість кредитів  - 4 (120 годин), з них лекції -16 год., практичні - 16 год., самостійна робота студентів - 58 год., РГР - 5 год, підготовка до іспиту -30 год.

Автор курсу Філь Наталія Юріївна, к.т.н., доцент кафедри АКІТ.
web-сторінка

E-mail: fil_nu@i.ua




Сертифікат ДКР:

немає

Гості не можуть отримати доступ до цього курсу. Будь ласка, увійдіть.